XDEEP ZEOS Deluxe

ZEOS EKONOMİK SERİ BCD REC

Tutkulu dalıcılar için dengeli bir çözüm

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 • Kanıtlanmış klasik dizayn
  Güvenliğinizi önemseyen modern ve klasik kaldırma kuvveti.
 • Sağlam Materyal
  Kalite odaklı üretim ve en iyi AB malzemeleri uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar.
 • Avrupa KalitesiABD ve Almanya’dan özenle seçilmiş malzemeler kullanılarak, tüm XDEEP BCD’lerinde olduğu gibi Avrupa’da gururla üretilmektedir.
 • İki farklı kanat tipi
  İhtiyaçlarınıza yönelik 13kg ve 17kg kaldırma kapasiteli iki farklı kanat seçimi
 • Dalışınızı bir sonraki aşamaya taşıyın
  Teknik tasarım, sürekli test ve ar-ge sayesinde ZEOS, olabildiğince doğal su altı pozisyonu elde edebilmek için ayarlanmıştır. Tüpteki gazın ağırlık merkezi ve ZEOS’un kaldırma kuvveti merkezi mükemmel şekilde eşleştirilir.
  Sonuç olarak istikrarınız daha iyi olacaktır. Geliştirilmiş gaz tüketiminin keyfine varacaksınız, daha iyi kaldırma kuvveti ve finiş daha kolay olacaktır. Artık geleneksel BCD’ler tarafından zorlanan deniz atı pozisyonu yok.
 • Dalgaların üstü ya da altı. Fark yok!
  Her dalışın başlangıcında ve sonunda ZEOS sizi suyun dışında tutar. Tasarım, kanatların çoğunun daha fazla kaldırma kuvveti kullanarak su altında kalmasını sağlar. Bu, başınızı ve omuzlarınızı dalgalardan uzak tutarak ekstra kaldırma sağlar. Toplamanız için konforu bekleyin. Sualtı, ödünleşimleri ortadan kaldırabilir ve ZEOS’un tam geometrisi ile basit ve kolay hale getirilmiş mükemmel dalışlar yaşayabilirsiniz.