Komponentler önemlidir. XDEEP En iyisini seçti.

lazer kesim teknolojisi

Yüksek hassasiyetli lazer kesim teknolojisi sayesinde, kesim ölçüleri çok düşük toleranslar ile yakalanırken, kenar yıpranması probleminin önüne geçilmiştir.

Ultrasonik Kaynak

Bu modern kaynak tipi, ses ve titreşimi kullanarak, kumaşı mikrodüzeyde eritir ve birbirine kaynatır. Böylelikle hem çevreye duyarlı hem de dikişe göre çok daha sağlam birleştirmeler elde edilir.

Kimyasal Kaplama

Elektrik ve kimyanın gücü ile, özellikle paslanmaz çelik malzemeler, en zorlu iklim koşullarında bile çok uzun yıllar paslanmadan duracaktır.

Cordura 1100dtex

Dayanıklı, aşınma direnci yüksek, çok yönlü ve emniyetli. CORDURA kumaşları ile tüm ürünlerde sağlamlığı hissedeceksiniz.

TPU 0,215 Kaplama

İç ciğerdeki kalın polimer kaplama, delinmeye karşı mükemmel bir direnc sağlar.

K-Tipi İnflatör

Güvenli, hatasız, kullanımı kolay ve tamir edilebilirliği yüksek K tipi inflatör tüm BCD tiplerinde standarttır.

 

Güçlü Dikişler

XDEEP BCD'lerin tüm dikişleri 3 katman olarak yapılmaktadır. Dikiş sonlandırmaları iç yüzeyden yapılır ve böylelikle, keyif kaçıran iplik parçaları göremezsiniz.

 

Antibakteriyel Kaplama

Yüksek nem ve sıcak bakterilerin en sevdiği üreme ortamıdır. Bu sebeple tüm XDEEP BCD'leri anti-bakteriyel kaplama ile donatılmıştır.

HF KAYNAK

İç ciğer birleştirme metodu olarak kullanılan HF (high frequency) elektrik kaynağı, sağlam ve uzun ömürlü birleşimler sağlar.

 

CNC KESİM

Bilgisayar kontrollü makineler sayesinde, tüm metal ürünleri yüksek hassasiyetle üretilmektedir.

 

nylon 440dtex

ABD üretimi iç ciğer naylonu, yüksek delinme direncine sahiptir. Uzun yıllar tamir gerektirmeden kullanabilirsiniz.

POLİMER DESTEKLER


Dayanıklı ve hatasız çalışan inflatör sistemi, yüksek direncli poliasetal malzemeden üretimiştir.

 

3-D Yüzey Dokusu

Özel tasarım ABD üretimi dış yüzey dokusu, sıkıştırılamaz yapıya sahip olup, yüzerliliğe etkisi yoktur. Böylelikle yüzerlilik ayarınızı çok daha kolay yapabilirsiniz.

AMMAN SERABOND İPLİKLER

Yüksek performanslı ve deniz şartları için özel olarak üretilmiş sertifikalı Amann Alman malı iplikler, BCD'nizin zorlu koşullarda çok uzun yıllar çalışacağını garanti eder.