STEATH 2.0 CLASSIC TEC

O bir KLASİK!

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 • Mağara dalışlarında kendini ispatlamıştır
  Uzun vadede dünya çapında test edilmiş ve mağara araştırmalarında kanıtlanmıştır.
 • Konfigüre edilebilir
  İhtiyaçlarınıza göre yapılandırmak için modüler STEALTH 2.0 sistem elemanlarını seçin.
 • Modüler ağırlık sistemi
  STEALTH 2.0 ağırlık sistemi her dalgıcın ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlar.
 • Mükemmel aerodinami
  Gövde ile bütünleşen kanat profili sürtünmeyi azaltır ve dar alanlardan geçmeyi kolaylaştırır.
 • Tamamen esnek
  STEALTH sistem tasarımı benzersiz hareket özgürlüğü sağlar.

 • Anatominizle uyumlu
  Sidemount bölümlerinin birçok avantajından biri, suda sahip olduğunuz aerodinamik şekildir. Çıkıntı yapan veya sallanan her şey potansiyel bir dolaşma tehlikesi ve ciddi bir güvenlik sorunudur.STEALTH 2.0 tasarımı, anatominize uyum sağlayan aerodinamik bir sistem sağlar. Hangi pozisyonda olursanız olun ve kanatta ne kadar gazınız olduğuna bakılmaksızın, kanadın merkezinin vücuttan uzaklığı minimumdur.
 • Nerede olursanız olun, dalış kontrol altında
  Mağaralarda ve batıklarda dalış, vücudunuzu, özellikle dar geçitlerde ve kısıtlamalarda, garip ve bükülmüş pozisyonlara sokabilir. Güvenlik ve performans talepleri, her iki elinizle boşaltma valfine ve konum değiştirmek zorunda kalmadan boşaltma gazına erişmenizi gerektirir.STEALTH 2.0 boşaltma valfi, her iki elle de herhangi bir yere ulaşılmasını sağlamak için merkezi olarak konumlandırılmıştır. Ayrıca, kazara çalıştırılmaya veya çevreye yakalanmaya veya hasar görmeye karşı maksimum koruma sağlamak için yerleştirilmiştir.

 • STEALTH 2.0 CLASSIC BCD
  Aerodinamik ve sağlam çift kabuklu bir kanadın içine 16Kg kaldırma, gerçek yenilik gerektiriyordu. Mağara dalışının zorluklarına dayanacak malzemelerin seçilmesi için asla taviz vermedik. Bu talepleri aerodinamik, kademesiz olarak ayarlanabilen ve rakip sistemlerimizi önemsiz hale getiren bir sidemount sistemde birleştirmek, XDEEP’in istediği bir zorluktu.Mağara ortamında, özellikle dar alanlarda, XDEEP eşsizdir.

 • Kanadı mükemmel şekilde konumlandırın
  Kanatın kendi bağımsız beş noktalı montaj sistemi olduğundan, kanadı tam olarak olması gereken yere yerleştirebilirsiniz.Dalış sırasında, silindirleri takarken ve sökerken, düşme aşamalarını ya da scooter’ları klipsleyerek kanadı trimi korumak için ayarlanabilir. En dar alanlardan geçebilmek için profilinizi tamamen en aza indirmek için bile değiştirebilirsiniz.
 • Mağara dalgıçları için ekstra güvenlik
  Yedek regülatörler, dalış fenerleri, bilgisayarlar ve hatta bir yedek plan… Mağara dalgıçları güvenliklerini nasıl üstleneceklerini bilirler. STEALTH 2.0 Classic RB sürümü bir önemli unsur daha ekler: yedek mesane kaynağı.STEALTH 2.0 Classic RB’de normal BCD’ye tamamen bağımsız mesane ve tam özellikli bir şişirme ekledik, böylece dalış elbisenizde Meksika’nın sualtı mağara dünyasını keşfetmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


  • Hızlı GİY – hızlı ÇIKAR
   Sert tokalar STEALTH 2.0 Rec sistemine girip çıkmayı diğer BCD’ler kadar kolaylaştırır. Güvenli ve güvenli kullanım, ancak kalın eldivenlerde bile kullanımı kolaydır. Orijinal STEALTH 2.0’ın tüm ayarlanabilirliği kullanımı kolay bir formda.
  • Akıllı malzeme teknolojisi
   Dokuma, ağırlık sistemleri ve kanat için sistem genelinde farklı malzeme türlerini akıllıca kullanmak, büyük rahatlık ve performans anlamına gelir. Bel, tüplerinizi ayarlamak için D-halkalarının dalışta tam olarak istediğiniz yerde kalmasını sağlayan sert bir dokumaya sahiptir. Omuz askıları, vücudunuza kalıplamak için daha yumuşak bir malzeme kullanarak mükemmel uyum, rahatlık ve hareket kolaylığı sağlar. Kasık kayışı, elbisenizdeki aşınmayı azaltan süper yumuşaktır, ancak yine de destekleyicidir. 
  • Dünyanın EN yenilikçi sidemount ağırlık sistemi
   STEALTH 2.0 ağırlık sistemi çok esnektir ve son derece güvenlidir. Ağırlıklar arka orta cebe kilitlenir ve mükemmel bir denge sağlayacak şekilde yapılandırılabilir. Hızlı bırakılabilen ön ve trim cepleri kullanmak, 23Kg’ye kadar ağırlıkların kolay yönetimini sağlar. Ağırlığınızı tekneye geçirin, suya kolayca girip çıkın ve gerekirse acil durumlarda ağırlıkları hızla bırakabilirsiniz.


  • Ağırlıklar nerede istiyorsanız orada
   STEALTH 2.0 sistemi tarafından sunulan yan, arka ve trim cep seçenekleri arasında, neredeyse istediğiniz herhangi bir ağırlık yerleşimine sahip olabilirsiniz, böylece suda mükemmel bir denge ve düzeltme sağlar.
   Arka cep sistemi, büyük trim cepleri ve büyük atılabilir ağırlıklar dahil olmak üzere toplam kapasite, tam olarak istediğiniz yerde 1Kg ile 30Kg kurşun arasında kolaylıkla taşınabilir.
  • Ayarlamak çok kolay
   Merkezi ağırlık cebi, ağırlıkların en etkili ve rahat yerleşimini sağlamak için omurganızda kolayca yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Bu, baştan sona ideal denge için ağırlıkları konumlandırabilmenizi ve suda verimli bir trim ayarı yapabilmenizi sağlar.
  • Ağırlık sistemi konfigratörü
   STEALTH 2.0’ın sunduğu çok çeşitli seçenekleri denemek için ağırlık yapılandırıcıyı kullanın. Nerede, nasıl ve hangi cep tiplerinin (düşebilir veya sabit) kilonuzu tercih edeceğinize karar verin. Sonra saniyeler içinde gerçek için ayarlayabilirsiniz.Konfigratöre ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayın!
   Konfirigatör