EX1 JET PALET REC-TEC

Çünkü, çeviklik güce, gücün kontrole ihtiyacı vardır ve doğru bir verimlilikle sağlanmalıdır.
 • Yüksek güç ve artırılmış çeviklik
  Dikkatli pala tasarımı hem gücü hem de manevra kabiliyetini artırır.
 • Gelişmiş malzeme teknolojisi
  Geleneksel kauçuk düşük sıcaklıklarda sertleşebilir, yüksek sıcaklıklarda ise yumuşayabilir. Tabiki  EX1 kanatçıklarındaki malzeme ile bunu yaşamazsınız. Sürekli yüksek performans gösterir.
 • Üst ayak kısmında yumuşak malzeme
  Üst kısımda daha yumuşak malzeme kuru elbise botunun aşınmasını önler ve çok daha rahattır. 

 • Kontrollü güç ve çeviklik
  İstediğimiz güç, palada arzu edilir, ancak çeviklik hakkında genellikle konuşulmaz. EX1 Paletin getirdiği çeviklik sayesinde, pozisyonunuzu hızlı ve doğru bir şekilde ayarlayabiliyor, hareketinizi kolayca değiştirebiliyor ve kontrol edebiliyor ve su boyunca herhangi bir yönde adım atabiliyor.İkonik, hatta eski moda lastik pala stili, bu konuda uzun yıllardır tek başına kaldı, ancak şimdi, gelişmiş malzeme teknolojisi ve tasarımı ile, kral tacını talep etmek üzere yeni, daha güçlü ve çevik bir şampiyon var.

 • Sanki botunuzun uzantısı gibi bütünleşik
  Tasarımcılar, şu anda kullanımda olan en yaygın kuru elbise ve kalın tabanlı botları profillemek için uzun zaman harcadı ve ayak cebinin güvenlik ve mükemmel bir ‘his’ ile birleşerek en küçük ayak hareketlerini kullanmasını sağlayarak mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Pala ucunu tam olarak istediğiniz yere yerleştirin.
 • İki farklı malzeme
  Malzeme teknolojisi anlayışımız, ikonik % 100 kauçuk kalıplar da olsa eski stillerden kopmamızı ve ayak cebinin giriş kısmında daha yumuşak bir malzeme sunmamızı sağladı. Bu, hissi ve böylece kontrolü geliştirir. Ek olarak, uzun bir yüzmede veya sert bir akıma karşı daha rahattır.
 • Modern malzeme teknolojisi ile sıcaklıklardan etkilenmeyin
  Ilık suda veya güneşte kalan kauçuk paletler yumuşayabilir, soğuğa batırılır ve sertleşir. Farklı paletlerle de dalmış olabilirsiniz! Kauçuk yerine gelişmiş bir tekno-polimer kullanarak, EX1 kanatçıkları sıcaklık ne olursa olsun dalış boyunca size aynı tanıdık hissi verecektir.