XDEEP HYDROS

HYDROS TECHNICAL BCD TEC

Teknik dalgıçların beklentilerini aşacak şekilde tasarlanmıştır
 • Kendini kanıtlamış klasik dizayn
  XDEEP, bir klasiği daha iyi, daha güvenli ve daha konforlu yapma fırsatını yakalarsa bunu kaçırmaz.
 • Sağlam materyal
  Yüksek kaliteli ve yüksek dayanıma sahip materyaller ile, HYDROS BCD’nizi yıllar boyunca aynı kondisyonda kullanma keyfini yaşayın
 • 2 Kanat tipi
  İhtiyacınız olduğu kadar kaldırma kuvveti. İster 18kg, ister 22kg kaldırma kuvvetli kanat tipinden birini seçebilirsiniz.
 • Avrupa Kalitesi
  ABD ve Almanya’dan gelen en iyi malzemelerle desteklenen tüm XDEEP BCD’leriyle birlikte verilen AB üretim kalitesine olan güvenin tadını çıkarın.
 • Tanıdık görünüm, yenilikçi ve işlevsel tasarım
  HYDROS sistemi kolayca tanınabilir olsa da, gelişmiş bir dalış deneyimi sağlamak için her bir unsur ele alınmıştır. Tüm elementleri dikkatle hesaplanmış bir geometri etrafında inşa ederek, sudaki stabiliteyi önemli ölçüde iyileştirdik.Havayı yakalayan, sürüklemeyi artıran veya kaldırma kuvvetini etkileyen ‘ölü bölgeleri’ ortadan kaldırdık. Dikkatli bir üst kanat tasarımı ile vanalarınıza büyük erişim sağladık. İster yeni bir teknik dalgıç olun, ister yüzlerce dekompresyon dalışı yapın ve mümkün olan en iyi sistemin güvenliğini ve konforunu isteyin, bu kanatta düz ve uzman dokunuşlar tutmak kolaydır.
 • Trim ve Stabilite
  İyi bir trim ve suda sabit bir pozisyon tutmayı öğrenmek, yeni bir teknik dalgıç için genellikle en zor beceridir. Deneyimli bir teknik dalgıç için, ekipmanlarının yardım etmesini isterler, telafi etmek zorunda oldukları bir şey değildir. HYDROS, kanattaki kaldırma kuvveti, ikiz setinizdeki gazın ağırlık merkezine mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır.Kanatın şişirme seviyesine veya kalan silindir basıncına bakılmaksızın, sistem trimi dalış sırasında değişmeyecektir.
 • Valfleri kapatmak HIZLI ve GÜVENLİ
  Siz ve vanalarınız arasında istediğiniz son şey, bir soruna yanıtınızı yavaşlatan bir kanat parçasıdır. Vana alanındaki kanat hacmini azaltarak ve hortumlarınızı yönlendirmek istediğiniz alan üzerinden kapatma ve vana yönetimi geliştirilmiştir.Valflerinizin açık ve erişilebilir olmasını sağlayarak temiz ve düzenli bir hortum yönlendirmesi yapılandırmak daha kolaydır.
 • Aynı kaldırma ile azaltılmış sürtünme
  Daha küçük kontur kanatları daha az sürtünme ve daha az dolaşma riski taşır. Klasik twinset BCD tasarımlarında, kanadın konturunu azaltırsanız, genel kaldırma kuvvetini kaybedersiniz. HYDROS’da değil.HYDROS’daki ölü bölgeyi mesanenin orta kısmından en aza indirgeyerek, genel kanat konturunu düşürdük ve ihtiyacınız olan tüm kaldırma kuvvetini koruduk. Biraz yanal düşünme!
 • Yüzeyde rahat ve yüksek
  Sizi su altında mükemmel düz bir şekilde tutan, ancak yüzeyde dik ve yüksek tutan bir kanat tasarlamak zor bir iştir. Çoğu tasarım yüzünüzü su altında geri itmek ister. HYDROS’ta tasarım, kanadın çoğunun ve dolayısıyla kaldırma kuvvetinin yüzeyin altında tutulmasını sağlar.Derin bir teknik dalış için iki tam kademe ve dişli ile yüklü olsa bile, HYDROS sizi yüksek ve konforlu dalgalardan uzak tutacaktır.