XDEEP ZEN Deluxe

NX ZEN BCD REC

Sportif dalışlarda yeni bir boyut!

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

XDEEP MÜHENDİSLİĞİ İLE NX SERİES BCD

  • Mükemmel Pozisyon
   BCD dalıcıyı sualtında mükemmel pozisyonda ve su üstünde güvenle tutabilmek için son derece dikkatlice ve teknik dalgıçlardan ilham alarak tasarlanmıştır.
  • Benzersiz NX SERIES Koşum (Harness)
   NX SERIES Harness takımı ile, stabilite, denge ve güvenlikten ödün vermeden BCD’nizi takmak ve çıkarmak son derece kolaydır.
  • Yüksek kaldırma gücü, azaltılmış sürtünme
   BCD içindeki hava, su içindeki sürtünme kuvvetine minimum etkiyi yapacağını ve istenmeyen ölü hava hücrelerinin oluşmayacağını garanti eden tasarım!
  • Hava akışının kontrolü sende

  • Geleneksel BCD’lerde inflatör bağlantısı yan taraflarda bulunmaktadır. Bu, BCD içine hava basma esnasında yüzerliliğinizin ve dengenizin bozulmasına sebebiyet verebilir. Benzersiz tasarımı ile XDEEP NX SERIES ZEN BCD, inflatör bağlantısını merkez noktaya taşıyarak, gaz dağılımının her iki yana da eşit şekilde sağlanmasını garanti eder.

 

 

 • Ergonomik Backplate(Sırtlık)
  Klasik sırtlıkların tasarım tarihi, eski bir trafik işaretinden kesilebilecek gibi durmasına sebep olacak kadar eskiye dayanıyor. O zamandan beri ilk kez bir dalgıç sırtının ergonomisine ve anatomisine düzgün bir şekilde tasarım yapıldı. Yeniden tasarımımız her açıdan daha iyi bir sırtlık yarattı.
  Sırtlığın üst kısmının büyütülmesi dalış sırasında daha iyi ağırlık dağılımı sağladı ve lomber bölgeden yükü kaldırdı. Sırtlık tasarımı yükü rahatça yayar ve ağırlık ceplerinin ve aksesuarlarının en uygun şekilde bağlanmasını sağlar.Yeni NX Serisi sırtlık rahat, dengeli ve sırtınızı koruyor!
 • Ekipmanınızla bir olun
  XDEEP, NX SERİSİ ZEN BCD’ye bu ismi elbetteki bir sebep üzerine verdi. Dalışın yarattığı farklı dünya ile ‘bir olma’ hissi!

  Malzeme teknolojisindeki ilerlemeler, dalış tasarımında ve modern mühendislik kavramlarını uygulama becerimiz önceliklerimizi karşılayan bir dalış sistemi yarattı.Gerçekten ZEN olan kararlı, konforlu ve ergonomik bir BCD.