XDEEP GHOST

NX GHOST ULTRA HAFİF BCD REC

Ultra Hafif Denge Yeleği

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Yenilikçi ve hafif, tek tüp için dizayn edilmiş sportif dalış denge yeleği.

 • İnanılmaz hafif
  Ghost, piyasadaki en hafif bcd setidir. Seyahatlerinizde ekstra bagaj masrafından sizi kurtarır ve çantanızı hafifletmeye oynar.
 • Mükemmel yüzerlilik
  Bu kanat tipi BCD, sizi su altında dalışın en doğal pozisyonu olan yatay pozisyonda kolaylıkla sabit tutacaktır.
 • Minimum sürtünme
  Su altındaki sürtünme kuvvetini azaltan, içindeki havayı boşalttığınızda tüpü sararak, neredeyse bcd üzerinizde yokmuş gibi hareket etmenizi sağlayan yapısı, enerji ve hava tüketimini azaltarak dalışınızdan maksimum keyif almanızı sağlar.
 • Maksimum rahatlık
  NX Serisi ultra hafif koşum sistemi, size dalış sırasında özgürlüğü, konfor ve güvenlikle beraber garanti eder. Genişletilmiş yapısı sayesinde giymesi ve çıkarması çok kolaydır.
 • Su üstünde RAHAT ve GÜVENLİ
  Kanat tipi BCD’ler, su üzerinde dalıcıyı öne doğru ittiği hakkında kötü bir üne sahiptir. Bu tabiki GHOST için geçerli değil. GHOST, yenilikçi tasarımı sayesinde, kanadın üst kısmında olabildiğince az hava toplayıp, kaldırma merkezini dalıcının alt bölgesine taşıyarak, sü üzerinde son derece güvenli ve rahat şekilde beklemesini sağlar.
 • Atılabilir entegre ağırlık cepleri, mükemmel ağırlık dağılımı sağlar
  BCD’ye entegre ağırlık cepleri, ağırlık dağılımınızı kolayca ayarlamanıza ve acil durumlarda hızlı bir şekilde bırakılarak sizi güvenli şekilde yüzeye taşımaya yardımcı olur.