STEALTH 2.0 TEC SETUP TEC

Teknik dalışta sırtınızdaki güven

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 • Keşif projelerinde test edildi
  STEALTH 2.0, dünyanın birçok yerinde test edilmiş birçok araştırma projesinin ilk tercihi.
 • Mükemmel aerodinamik
  Aynı anda yüksek kaldırma kapasitesi sağlarken, minimum sürtünme için tasarlanmıştır, vücuda sıkı durur.
 • Modüler ağırlık sistemi
  STEALTH 2.0 her dalıcı için uygun ağırlık ayarına kolaylıkla getirilebilir sisteme sahiptir.
 • Yüksek kaldırma kapasitesi
  Çoklu tüp ve stage ile dalış yapan teknik dalgıçlar için 19kg kaldırma kapasitesi
 • Ekstra kuvvetli üst kanat kısmı
  Mağara ve dar yerlerden geçişlerde ekstra koruma sağlar
 • Daha derine daha uzun daha güvenli
  STEALTH 2.0 TEC, derin dekompresyon dalışı ve uzun mağara girişlerinde mükemmel olacak şekilde tasarlanmıştır. Kanattaki 19Kg kaldırma, gelişmiş dalışın gerektirdiği çoklu silindirleri kolayca destekleyebilir. STEALTH 2.0 kaldırma kuvvetinin arttırılması, gazın hareketinin ve konumunun düzgün bir şekilde yönetilebilmesi anlamına geliyordu. STEALTH 2.0 TEC BC, bunu, şişme seviyesi ne olursa olsun, sizi istikrarlı, dengeli ve düzenli tutarak mükemmel bir şekilde yapar.
 • Daha fazla kaldırma kuvvetine rağmen daha fazla aeoredinamik
  Akıcılığı korurken BCD’nin kaldırılmasını artırmak ve hatta geliştirmek, kanat tasarımı üzerinde tam bir yeniden düşünmeyi gerektiriyordu. Yeni çözümler olağanüstü bir sonuç verdi.Çok hacimli ağır çelikler veya mağara dolu olsalar bile çoklu silindirler artık kolayca desteklenmektedir. Aynı zamanda, STEALTH 2.0 TEC tamamen şişirilse bile inanılmaz derecede incedir.

 • Yüzerliliğinizi ayarlarken triminiz bozulmasın
  Birçok sidemount BCD, boşaltma valfini bir tarafa veya diğer tarafa yerleştirir. Bu sistemlerden gaz çıkarmak için 2 tüp konfigürasyonunda uygun olabilecek bir “roll” hareketi gereklidir, ancak birden fazla tüp taşırken, trim ve denge değişiklikleri gerçekten gerekli olmaması gereken büyük çaba gerektirir.
  Boşaltma valfini STEALTH 2.0 TEC kanadının ortasına yerleştirerek, her iki elinizle fazla gazı serbest bırakabilir ve bunu yaparken mükemmel bir trimde kalabilirsiniz.
 • STEALTH 2.0 TEC – Devrim devam ediyor
  STEALTH 2.0 Classic’in devrimi, sidemount dalışındaki doğuşundan bugüne kadar devam ediyor. Classic’ten üç yıl sonra, dünyanın en iyi sidemount sistemini daha da iyi hale getirmeye karar verdik.
  Temel olarak olağanüstü STEALTH 2.0 harnessve ağırlık yönetim sistemini kullandık, böylece tüm STEALTH bileşenleri sorunsuz bir şekilde uyumlu olabilir hale geldi. Sonuçta STEALTH 2.0, denenmiş ve test edilmiş bir teknoloji ve gelişmiş bir tasarımdır. Classic’e göre mükemmel düzeni ve dengeyi, ancak derin, çok tüplü teknik dalışların taleplerini karşılamak için ek kaldırma sunan bir kanat ile koruyabilirdik ve bunu başardık.
 • Double your confidence in your decompression diving(opsiyonel)
  STEALTH 2.0 TEC Kurulumunun RB sürümü, sıkı bir şekilde düzenlenmiş bir tasarımda iki tamamen işlevsel kanat içerir. Teknik dekompresyon dalışlarınız fazla yüzdürme gerektiriyorsa, STEALTH 2.0 TEC RB çift mesane seçeneği arkanıza sahiptir.
 • STEALTH 2.0 Çekirdek Koşum Teknolojisi
  STEALTH 2.0 harness, sidemount dalış sistemlerinde devrim yaratan yaklaşım. STEALTH 2.0 TEC ve Classic sistemlerin temel teknolojisi üzerine kurulmuş olan REC koşum takımımız, spor ve eğlence dalgıçlarına aynı güçlü performans, konfor ve güvenlik temeli sağlar. Özellikle sportif dalış için tasarlanan REC kanadı, kullanım kolaylığı ve güvenlik için harnessa sabitlenmiştir.
  STEALTH 2.0, konfor ve gelişmiş performans için farklı kalınlık ve sertlikte kayış dokumaya sahiptir. Güvenlik ve ayarlanabilirlik, kullanım kolaylığı ve su içinde keyifli bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Dalış boyunca tank konumunuz, dengeniz ve triminiz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Çoğunlukla farklı firmalar tarafından başarısız kopyaları bulunan STEALTH 2.0 harness sistemi eşsizdir.

 • Hızlı GİY – hızlı ÇIKAR
  Sert tokalar STEALTH 2.0 Rec sistemine girip çıkmayı diğer BCD’ler kadar kolaylaştırır. Güvenli ve güvenli kullanım, ancak kalın eldivenlerde bile kullanımı kolaydır. Orijinal STEALTH 2.0’ın tüm ayarlanabilirliği kullanımı kolay bir formda.
 • Akıllı malzeme teknolojisi
  Dokuma, ağırlık sistemleri ve kanat için sistem genelinde farklı malzeme türlerini akıllıca kullanmak, büyük rahatlık ve performans anlamına gelir. Bel, tüplerinizi ayarlamak için D-halkalarının dalışta tam olarak istediğiniz yerde kalmasını sağlayan sert bir dokumaya sahiptir. Omuz askıları, vücudunuza kalıplamak için daha yumuşak bir malzeme kullanarak mükemmel uyum, rahatlık ve hareket kolaylığı sağlar. Kasık kayışı, elbisenizdeki aşınmayı azaltan süper yumuşaktır, ancak yine de destekleyicidir. 
 • Dünyanın EN yenilikçi sidemount ağırlık sistemi
  STEALTH 2.0 ağırlık sistemi çok esnektir ve son derece güvenlidir. Ağırlıklar arka orta cebe kilitlenir ve mükemmel bir denge sağlayacak şekilde yapılandırılabilir. Hızlı bırakılabilen ön ve trim cepleri kullanmak, 23Kg’ye kadar ağırlıkların kolay yönetimini sağlar. Ağırlığınızı tekneye geçirin, suya kolayca girip çıkın ve gerekirse acil durumlarda ağırlıkları hızla bırakabilirsiniz.


 • Ağırlıklar nerede istiyorsanız orada
  STEALTH 2.0 sistemi tarafından sunulan yan, arka ve trim cep seçenekleri arasında, neredeyse istediğiniz herhangi bir ağırlık yerleşimine sahip olabilirsiniz, böylece suda mükemmel bir denge ve düzeltme sağlar.
  Arka cep sistemi, büyük trim cepleri ve büyük atılabilir ağırlıklar dahil olmak üzere toplam kapasite, tam olarak istediğiniz yerde 1Kg ile 30Kg kurşun arasında kolaylıkla taşınabilir.
 • Ayarlamak çok kolay
  Merkezi ağırlık cebi, ağırlıkların en etkili ve rahat yerleşimini sağlamak için omurganızda kolayca yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Bu, baştan sona ideal denge için ağırlıkları konumlandırabilmenizi ve suda verimli bir trim ayarı yapabilmenizi sağlar.
 • Ağırlık sistemi konfigratörü
  STEALTH 2.0’ın sunduğu çok çeşitli seçenekleri denemek için ağırlık yapılandırıcıyı kullanın. Nerede, nasıl ve hangi cep tiplerinin (düşebilir veya sabit) kilonuzu tercih edeceğinize karar verin. Sonra saniyeler içinde gerçek için ayarlayabilirsiniz. 

  Konfigratöre ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayın!
  Konfirigatör