DALIŞ MERKEZLERİ İÇİN ZEOS REC

Dalış Merkezlerine Özel Üretim ZEOS

DALIŞ MERKEZİNİZ İÇİN YÜKSEK KALİTELİ BCD İLE PROFESYONELLİĞİ KUCAKLAYIN

 • Ekipmanınız profesyonel duruşunuzu temsil etmeli
  ZEOS Dalış Merkezi Versiyonu, misafirlerini listedeki bir “tik”ten ötesinde bir dalgıç olarak görmek isteyen tüm dalış merkezleri için, profesyonelliği yansıtan optimum ekonomik çözümdür.
  Artık eski tip BCD’lerin fiyatına, XDEEP’in ünlü yüksek kalitesi ile kiralık BCD çözümü sunabilirsiniz.
 • Markanız en önde
  Markanız ZEOS DCE kanadında ücretsiz olarak dokunacaktır.
  Bu sadece profesyonel görünüşü ve hissi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda havuzdaki veya dalış bölgesindeki yüksek standartlara sahip herkese açık bir mesajdır. Pazarlamayı kolaylaştırır, diğer dalış merkezlerinden bir adım önce olmanızı sağlar.
 • Dalış merkezlerine yardımcı olmak için tasarlandı
  NX SERİSİ tank adaptörü ile, çift kayışı yardımıyla hızlıca tüp değiştirebilir ve güvenle sabitleyebilirsiniz.
 • Hızlı ayar, kolay tak-çıkar
  Omuz askılarındaki çabuk ayrılabilen tokalar sayesinde, BCD, dalıcının vücuduna göre çok hızlı şekilde ayarlanarak gerektiğinde hızlıca çıkarılıp giyilmesine olanak tanır.
  Ayrıca kasık kayışı ön taraftaki toka sayesinde efor sarf etmeden ayarlanır.
 • Herkese uygun tek beden sistemi
  Tüm dalgıçlarınızın %99’una mükemmel uyum sağlamak veya 20 saniyenin altında havuz dalış kıyafetinden kuru tip kıyafet kullanımına geçmek için hızlı ve kolay!
  Zamandan tasarruf edin, dalgıç ve eğitmen mutluluğunu artırın, paradan tasarruf edin.
  Geleneksel Dalış Merkezinde kullanılan BCD’ler, çok uzun boylu, kısa, çok zayıf ve ya çok kilolu kişiler için doğru bedeni yakalamayı zorlaştırmaktadır. Bu, dalış merkezinin kapasitesinden çok daha fazla BCD stoklamayı, farklı bedenlerde çok sayıda BCD satın almayı gerektirir. ZEOS DCE, kapınızdan içeriye giren her dalıcı ve öğrenciye uyum sağlayacak TEK BEDEN tasarımı ile, stok maliyetlerinizi düşürür ve ekipmanlarınızı çok daha kolay şekilde güncel ve bakımlı tutabilirsiniz.
 • Yüksek dayanım ve modülerlik
  ZEOS BCD’yi, diğer tüm XDEEP ürünlerinde olduğu gibi, dayanıklı ve üstün kalitede bulacaksınız. Servis veya parçalara ihtiyaç duyduğunda, geleneksel BCD’lerin aksine modülerdir; tüm parçalar – koşum takımları, kanatlar ve arka plakalar hızlı bir şekilde ve tüm ceketi değiştirmekten çok daha düşük bir maliyetle değiştirilebilir.