NX SERİSİ İKİ UÇLU BOLT SNAP

Çanta, SMB gibi yerinden çıkartmanız gereken parçalar için
 • Her türlü eldiven ile mükemmel kavrama
  Asla dalışımızı tehlikeye atacak seçimler yapmamalıyız. Kuru eldivenler ve neopren eldivenler bize sıcak eller verir, ancak klipsleri ve daha küçük kontrolleri zorlaştırır. Soğuk eller dalış keyfini mahvedebilir.NX SERİSİ klipsler, ister çift uçlu ister en küçük klips, en kalın kuru eldiven sistemlerinde kolayca ele alınabilir ve ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır.

 • Kolay açılır
  Elden kaçan klipsin yaygın bir nedeni, geleneksel boltsnaplerdeki ağızın tamamen açılmasının zor olmasıdır. NX serisindeki tetik mekanizması, geniş, pürüzsüz ve kullanımı kolaydır, %100 açıklığı basitleştirir.Aynı zamanda NX SERİSİ çaparize önleme özelliklerine sahiptir. Daha küçük tetikleyiciler genellikle hattın kolayca yakalayabileceği bir kancaya sahiptir, NX SERİSİ kargaşaları hat tuzaklarından fırlatmadan tetikler.Parmak desteği, klipsin doğruluğunu artırarak stabilite ve kontrol sağlar.
 • Kolay takılır
  Detaylara dikkat bazı büyük sorunları çözebilir. Örneğin, sadece NX boltsnapin kafasının uygun şekilde yuvarlandığından ve konturlandığından emin olarak, kanca şeklini optimize etmeyi dikkatlice düşünerek, D halkalarına klipslemek çok daha kolay hale gelir.
 • Detaylar için dikkatlice hazırlanmış gözler
  Tek beden herkese olmaz. NX SERİSİ cıvata boltsnaplerdeki göz, amaçlanan kullanım için mükemmel şekilde özelleştirilmiştir.
 • %100 AISI 316 Paslanmaz Çelik
  Malzeme teknolojisi NX SERİSİNDE kritik bir bileşendir, tasarım öğelerini hem kolaylaştırır hem de geliştirir. NX cıvatasında sadece kgövde değil, aynı zamanda NX SERİSİ’nin yayı, kapısı ve tüm parçaları en yüksek kalitede AISI 316 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.AISI 316 deniz sınıfı çelik, arttırılmış nikel ve ilave molibden içeriğiyle korozyon önleyici özellikleri için kullanılır.