XDEEP STEALTH 2.0 REC

STEALTH 2.0 REC SETUP REC

Sportif dalışlardaki özgürlük
 • Kompakt ve kullanımı kolay
  Daha basit, daha küçük ve kullanımı kolay, sportif amaçlı dalışlar için mükemmeldir.
 • Özelleştirme seçenekleri
  Özenle seçilmiş modüler bileşen seçenekleri, tamamen özelleştirilebilir bir sistem oluşturur.
 • Modüler ağırlık sistemi
  STEALTH 2.0’da kullanılan ağırlık sistemi, herhangi bir kullanıma ve herhangi bir dalgıca uyarlanabilir.
 • Herkes için iyi boyut
  Düzgün ve düzenli kanat, uzun bir boyunuz  yoksa dahi  boşaltma valfine kolay erişim sağlar.
 • Taviz yok!
  Çünkü mağara dalış sistemlerimizle aynı malzemeleri ve detaylara gösterilen ilgiyi hak ediyorsunuz.
 • Resifler ve batıklar için özgürlük
  Sert bir tank veya BCD içermemesi, suda büyük hareket özgürlüğü sağlar. STEALTH 2.0’ın modern sportif kanadı ve koşum takımı kombinasyonu, spor dalışlarınıza dengeli ve rahat bir yaklaşımın keyfini çıkarmanın anahtarıdır.
 • Eğlence zamanınızı uzatın
  İkiz silindir taşımak, en dengeli ve en düz, en dengeli ve akıcı dalış yöntemidir. STEALTH 2.0, silindirlerin gövdeye sıkıca sabitlenmesini ve hareket etmesini önler. Sağlanan mükemmel denge, suda minimum sürtünme sağlar, çabayı azaltır, gaz tüketimini iyileştirir ve su altı zamanını ve eğlencesini artırır.
 • Kolay yüzerlilik kontrolü
  STEALTH 2.0, kaldırma kuvveti kontrolü için merkezi bir boşaltma vanasına sahip ilk sistemdi. Mağarada ve teknik dalışta kendini kanıtlamış olmanın avantajları spor dalışı için de önemlidir. Valf her iki el ile kolayca erişilebilir ve sudaki pozisyonunuzu değiştirmek zorunda kalmadan fazla gazı boşaltmak kolaydır. Yüzdürme üzerinde büyük kontrole sahip olmak daha güvenli ve daha rahatlatıcı dalışlar anlamına gelir.
 • Sportif dalgıçlar için XDEEP STEALTH 2.0 REC Sidemount
  Sidemount dalışının spor ve eğlence dalgıçlarına sağladığı esneklik ve güvenlik, popülerlik kazanmasının nedenidir. STEALTH 2.0 Tec ve Classic ailesinde kullanılan kanıtlanmış gelişmiş tasarım ve malzeme teknolojisini temel alan STEALTH 2.0 Rec, eğlence ve spor dalgıçları için uzman çözümümüzdür. STEALTH 2.0 sistemi kolay kullanılabilir ve dostane bir biçimde teslim edilmiştir.
 • YEDEK kaldırma kuvveti (Opsiyonel)
  Tamamen entegre, tamamen işlevsel bir yedek mesane STEALTH 2.0 REC RB sistem kanadının içine düzgün bir şekilde yerleştirilmiştir. Bu, kuru elbiseden kurtulmak ve yine de yüzdürme kuvveti almak istediğiniz günler için güvenli ve güvenli bir seçenek sunar.
 • STEALTH 2.0 Çekirdek Koşum Teknolojisi
  STEALTH 2.0 harness, sidemount dalış sistemlerinde devrim yaratan yaklaşım. STEALTH 2.0 TEC ve Classic sistemlerin temel teknolojisi üzerine kurulmuş olan REC koşum takımımız, spor ve eğlence dalgıçlarına aynı güçlü performans, konfor ve güvenlik temeli sağlar. Özellikle sportif dalış için tasarlanan REC kanadı, kullanım kolaylığı ve güvenlik için harnessa sabitlenmiştir.STEALTH 2.0, konfor ve gelişmiş performans için farklı kalınlık ve sertlikte kayış dokumaya sahiptir. Güvenlik ve ayarlanabilirlik, kullanım kolaylığı ve su içinde keyifli bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Dalış boyunca tank konumunuz, dengeniz ve triminiz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Çoğunlukla farklı firmalar tarafından başarısız kopyaları bulunan STEALTH 2.0 harness sistemi eşsizdir.

 • Hızlı GİY – hızlı ÇIKAR
  Sert tokalar STEALTH 2.0 Rec sistemine girip çıkmayı diğer BCD’ler kadar kolaylaştırır. Güvenli ve güvenli kullanım, ancak kalın eldivenlerde bile kullanımı kolaydır. Orijinal STEALTH 2.0’ın tüm ayarlanabilirliği kullanımı kolay bir formda.
 • Akıllı malzeme teknolojisi
  Dokuma, ağırlık sistemleri ve kanat için sistem genelinde farklı malzeme türlerini akıllıca kullanmak, büyük rahatlık ve performans anlamına gelir. Bel, tüplerinizi ayarlamak için D-halkalarının dalışta tam olarak istediğiniz yerde kalmasını sağlayan sert bir dokumaya sahiptir. Omuz askıları, vücudunuza kalıplamak için daha yumuşak bir malzeme kullanarak mükemmel uyum, rahatlık ve hareket kolaylığı sağlar. Kasık kayışı, elbisenizdeki aşınmayı azaltan süper yumuşaktır, ancak yine de destekleyicidir. 
 • Dünyanın EN yenilikçi sidemount ağırlık sistemi
  STEALTH 2.0 ağırlık sistemi çok esnektir ve son derece güvenlidir. Ağırlıklar arka orta cebe kilitlenir ve mükemmel bir denge sağlayacak şekilde yapılandırılabilir. Hızlı bırakılabilen ön ve trim cepleri kullanmak, 23Kg’ye kadar ağırlıkların kolay yönetimini sağlar. Ağırlığınızı tekneye geçirin, suya kolayca girip çıkın ve gerekirse acil durumlarda ağırlıkları hızla bırakabilirsiniz.


 • Ağırlıklar nerede istiyorsanız orada
  STEALTH 2.0 sistemi tarafından sunulan yan, arka ve trim cep seçenekleri arasında, neredeyse istediğiniz herhangi bir ağırlık yerleşimine sahip olabilirsiniz, böylece suda mükemmel bir denge ve düzeltme sağlar.
  Arka cep sistemi, büyük trim cepleri ve büyük atılabilir ağırlıklar dahil olmak üzere toplam kapasite, tam olarak istediğiniz yerde 1Kg ile 30Kg kurşun arasında kolaylıkla taşınabilir.
 • Ayarlamak çok kolay
  Merkezi ağırlık cebi, ağırlıkların en etkili ve rahat yerleşimini sağlamak için omurganızda kolayca yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Bu, baştan sona ideal denge için ağırlıkları konumlandırabilmenizi ve suda verimli bir trim ayarı yapabilmenizi sağlar.
 • Ağırlık sistemi konfigratörü
  STEALTH 2.0’ın sunduğu çok çeşitli seçenekleri denemek için ağırlık yapılandırıcıyı kullanın. Nerede, nasıl ve hangi cep tiplerinin (düşebilir veya sabit) kilonuzu tercih edeceğinize karar verin. Sonra saniyeler içinde gerçek için ayarlayabilirsiniz.Konfigratöre ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayın!
  Konfirigatör