PROJECT BC SYSTEM TEC

Teknik dalış için üst düzey kanat BCD
 • Azaltılmış sürtünme ile 23KG kaldırma kuvveti
  PROJECT’in minimal ölü hava boşlukları ile optimize edilmiş şekli, önemli ölçüde daha az sürtünme ve mükemmel kaldırma sağlar.
 • Basit ve dayanıklı koşum
  NX serisi koşum takımı tamamen tek parçadan oluşmaktadır. Ekstra bağlantı noktaları ya da parçaları içermez. Tamamen HATA GEÇİRMEZ’dir.
 • Tüm valflere kolay erişim
  Özenle tasarlanmış üst kanat, tüp vanalarına ulaşmanıza yardımcı olarak güvenliğinizi artırır.

 • Rahat ve stabil
  NX serisi harness, yükünüzü eşit olarak dağıtır, “V” şeklinde kasık kayışı yana doğru hareketi önler ve scooter kullanımı sırasında konforu artırır.
 • Geleneksel sistemi yeni ufuklara taşıdık
  Çalışıyorsa neden değiştirelim? Çünkü XDEEP için “İYİ” yeterince “İYİ” değildir. Geleneksel kanadı ve arka plaka yapısını çözmek istedik, işe yaradığını biliyorduk, ama çok daha iyi yapabileceğimizi fark ettik. NX PROJECT içindeki her unsur, mükemmellik arayışından ödün vermeden mükemmellik için geliştirilmiştir.Üç yıllık tasarım süresi, suda binlerce saatlik test, kavramların sürekli iyileştirilmesi ve ileri malzeme teknolojisinin uygulanması, fikirlerimizi hayata geçirdi.İstikrar, Ergonomi ve Güvenlik önceliklerimize hakim oldu ve PROJE’de sunuldu.

 • Sizden ve dalışlarınızdan ilham alındı
  Size ne ilham verir? Bir batığın yanında ilerlerken sayılı kişilerin görebildiği şeyleri görmenin verdiği büyük heyecan? Kıyalardan çok uzak köşelerde bekleyen keşifler? Belki de karanlığın ilk kez feneriniz tarafından bölündüğü Dünya’nın derinlikleri…
  Size ilham veren şey ne olursa olsun, bu deneyimi uzmanca ve güvenli bir şekilde sunmak, NX PROJECT’i geliştirmemiz için bizi motive etti.
 • NX PROJECT, çok aşamalı dalışları kolaylıkla desteklemek için yeterli kaldırma kapasitesine sahiptir ve bunu sıkı bir şekilde düzenlenmiş bir profilde başarmayı başarır.Bu daha dar profil sürtünmeyi azaltır, sudaki direncinizi ve çabanızı azaltır, gaz tüketimini artırır ve çaparize olasılığını azaltır.
 • Valflere engelsiz erişim ve mükemmel hortum yönlendirmesi

  Acil bir durumda her saniye önemlidir ve valflerinize kolay erişim çok önemlidir. NX Kanat tasarımı çok kompakt olduğundan, üst kanat boyutu küçültülebilir ve hızlı ve kolay kapanmalara engel olmaz.Ek olarak, ekstra alan düz ve düzenli hortum yönlendirmesine izin verir. Tamamen şişirildiğinde bile NX kanadı hortumlarınızı basınçlandırmaz veya bükmez.
 • Yüzeyde de STABİLİTE
  Yüzeydeyken, kanadın çoğunluğu hala su altındadır ve kaldırma sağlar. Birkaç aşamalı tüplerde bile, geleneksel tasarımlardan daha yüksek pozisyonda %100 güvende hissedersiniz ve desteklenirsiniz. Dalış öncesi hazırlıklar sırasında veya dalgalı denizde teknenizi beklerken konfor büyük ölçüde artar.
 • Küçük değişiklikler büyük etkiler yaratır
  Inflatörün kanatla doğrudan bağlantısı, kanattan içeri ve dışarı hava akışını büyük ölçüde iyileştirir. Sonuç olarak, kaldırma kuvveti kontrolü daha hassastır. Ayrıca, şişirme çok duyarlı, geleneksel tasarımlardan daha hızlı söner. 
 • Ergonomik Backplate(Sırtlık)
  Klasik sırtlıkların tasarım tarihi, eski bir trafik işaretinden kesilebilecek gibi durmasına sebep olacak kadar eskiye dayanıyor. O zamandan beri ilk kez bir dalgıç sırtının ergonomisine ve anatomisine düzgün bir şekilde tasarım yapıldı. Yeniden tasarımımız her açıdan daha iyi bir sırtlık yarattı.Sırtlığın üst kısmının büyütülmesi dalış sırasında daha iyi ağırlık dağılımı sağladı ve lomber bölgeden yükü kaldırdı. Sırtlık tasarımı yükü rahatça yayar ve ağırlık ceplerinin ve aksesuarlarının en uygun şekilde bağlanmasını sağlar.Yeni NX Serisi sırtlık rahat, dengeli ve sırtınızı koruyor!
 • Tek parça Koşum Sistemi
  Harness sistemi, arka plakadaki değişiklikleri mümkün kılan tamamen yeni bir tasarımdır. Serbest bırakıldığında, omuz askıları standart tek parçadan% 20 daha uzundur, bu da kit eklemeyi veya kit çıkarmayı çok daha kolay hale getirir. Bel tokasını sıkmak, mükemmel kaldırma sağlamak için omuz kayışlarını gerer.
 • V Şekilli Kasık Kayışı

  Yük, bir scooterın arkasına çekildiğinde veya bir mağarada veya enkazda ilerlerken daha geniş bir alana yayıldığı için, yeniliği takdir edeceksiniz.V, arka plakanın altındaki iki yarıktan oluşur ve kayışların genişten merkeze gitmesine izin verir. Bu, sistemin herhangi bir tarafa hareketini durduran ve güvenlik ve istikrar sağlayan bir denge sağlar.
  NX Serisi V-kayışında, her iki tarafa yerleştirilmiş iki arka D-Halkası vardır. Bu, genellikle ulaşılması zor olan geleneksel merkez tek halkanın aksine, makaralar ve torbalar gibi kırpılmış ekipmanlara daha kolay erişim sağlar.